Koncert Studentów Natural Voice Perfection "Do Ziemi, Do Świata"

Bilety dostępne na www.nvpi.stream-tv.pl

Skąd nazwa koncertu ❓
Żyjemy w bardzo intensywnym czasie, często odnosząc wrażenie, że wszystko dzieję się w tak zawrotnym tempie, że nie zawsze jesteśmy w stanie sprostać celom jakie sobie stawiamy. ⌛️Koncert „DO ZIEMI, DO ŚWIATA” ♻️jest pewnego rodzaju manifestem, buntem który wywołuje w nas pozytywne emocje.
Również dobór repertuaru nie jest przypadkowy, ponieważ każdym utworem staramy się nakreślić to co w życiu jest najważniejsze, dostrzegamy wartości które czasem przez życiową gonitwę schodzą na drugi plan.☺️ Uważamy, że najlepiej można zrobić to właśnie pobudzając zmysły słuchu czy wzroku.
Koncert porusza różne aspekty związane z naszym codziennym życiem, dlatego wykracza on poza scenę powodując wewnętrzne przemiany. Niech ten koncert będzie dla poszukujących
takim małym zestawem drogowskazów, które uświadamiają to co ważne w życiu.
Ale pamiętaj że to Ty decydujesz, Ty wybierasz kierunek i Ty ruszasz w drogę.??