O nas

Dołącz do rodziny NVPI

Studia Wokalne Natural Voice Perfection to nie tylko znakomity program i metodologia kształcenia artysty.

NVPI to wspaniali ludzie i wspaniała atmosfera, która scala nas w jedną wspaniałą rozśpiewaną rodzinę.

Studia Wokalne NVPI

Niepubliczna Szkoła Policealna Natural Voice Perfection Institute ma swoją siedzibę w Krakowie, w mieście w którym przez wieki rozwijała się polska kultura i sztuka. Stanowi idealne miejsce na opanowanie wszystkich tajników współczesnej wokalistyki. To miejsce magiczne i artystyczne w najlepszym tego słowa znaczeniu. Tworzą ją najlepsza, międzynarodowa, renomowana kadra. To pedagodzy, posiadający międzynarodowe certyfikaty o ogromnym doświadczeniu artystycznym i pedagogicznym. Zaangażowanie, fachowość i entuzjazm kadry są gwarantem wszechstronnego wykształcenia wokalnego, rozwoju kreatywności młodych artystów i dużych szans na pracę w kraju i za granicą.

Założycielka Szkoły Katarzyna Godzisz przez lata zdobywała wiedzę i doświadczenie, na bazie których stworzyła własną metodologię kształcenia głosu i nauki śpiewu. Nasz autorski program doskonale sprawdził się podczas organizowanych przez nas letnich obozów wokalnych Vocal Holiday Program i Tylko Muzyka, gdzie po dziesięciodniowym szkoleniu młodzi artyści przyznawali, iż w tak krótkim czasie, dzięki programowi zajęć, zdołali nauczyć się więcej niż podczas całego roku pracy. Dllatego zdecydowaliśmy się na kolejny ważny krok: założenie Natural Voice Perfection Institute.

Jesteśmy dla tych, którym marzą się skuteczne studia wokalne, gwarantujące przede wszystkim umiejętności. Pragniemy sprawić, aby kształcenie głosu dla każdego było przyjemnością i dawało satysfakcję, jaką daje ciężka, ale doskonale wykonana praca.

Lekcje śpiewu odpowiednio połączone z innymi elementami sztuki muzycznej (emisja głosu, kształcenie muzyczne, aktorskie, ruchowe, a także marketing w showbiznesie) pozwolą naszym słuchaczom zbudować kompletny warsztat, dzięki któremu będą mogli sprawnie poruszać się nie tylko na scenie, ale także na rynku muzycznym. Dodatkowo każdy Słuchacz naszej szkoły rejestruje wybraną piosenkę w profesjonalnym studio nagraniowym. Celem naszej Szkoły jest ustawiczne dążenie do doskonałości artystycznej przy równoczesnym wprowadzaniu najnowszej metodologii opartej na badaniach naukowych, prezentowanych między innymi na corocznych Konferencjach Natural Voice Perfection, „Naukowcy – Artystom”.

Chcemy także kształcić młodych wokalistów ucząc nie tylko technik i interpretacji wokalnej, ale nade wszystko wiary w siebie, motywacji do podejmowania wyzwań i realizowania własnych, niezwykłych pomysłów artystycznych.
Naszą ambicją jest rozwijanie indywidualnej kreatywności każdego artysty w taki sposób, by umiejętności wyniesione ze studiów w Instytucie stały się gwarantem sukcesu! 

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

W ostatnich latach z Instytutem współpracowali również goście specjalni, tacy jak:

Tomasz Lubert – znany artysta, gitarzysta, kompozytor i producent muzyczny, który prowadzi również agencję artystyczną Lubert Agency promującą wokalistów 
Krystyna Zięć – znakomita charakteryzatorka filmowa i teatralna, prowadząca własne profesjonalne studio charakteryzacji i makijażu w Krakowie 
Robert Kasprzycki – poeta, muzyk, autor tekstów, kompozytor i wokalista oraz laureat wielu nagród muzycznych.
Jaime Vendera – nauczyciel takich gwiazd jak James La Brie (Dream Theather) czy Myles Kennedy (Alter Bridge, Slash), autor książek o tematyce wokalnej i higienie głosu, znany również z tego, że swoim głosem rozbija szklanki w takich programach telewizyjnych jak “Pogromcy Mitów”. 
John Henny – Master Teacher, Mentor Natural Voice Perfection, znany i ceniony pedagog wokalny i muzyk, propagator techniki MIX’u oraz autorytet dla wielu popularnych artystów w Stanach Zjednoczonych. 
Kevin Mahogany – wybitny muzyk i wokalista, wspaniały pedagog, wykładowca na Berklee College of Music oraz University of Miami, współpracował m. in. z takimi gwiazdami jazzu jak : T.S. Monk, The Ray Brown Trio, Marlena Shaw, Roseanna Vitro, Carl Allen, Barbara Morrison czy Elvin Jones 
Jnr Robinson – światowej sławy, wybitny brytyjski wokalista o niespotykanym talencie i możliwościach głosowych. Nagradzany prestiżowymi odznaczeniami m.in. „Best male vocalist of the year” w kategorii gospel. Pojawiał się w telewizyjnych i radiowych show jak również w musicalach obok uznanych artystów takich jak : Chaka Khan, Deniece Williams czy Mica Paris. 
Stefano Terrazzino – włoski tancerz, piosenkarz i aktor, reprezentujący najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich. Zadebiutował jako trener tańca w polskim programie rozrywkowym nadawanym w TVN – Taniec z gwiazdami.
Ilter Denizoglu – Doktor foniatra specjalista od głosu śpiewaczego. Wykładowca zajmujący się również rehabilitacją głosu. Wynalazca urządzeń do rehabilitacji głosu: dr.vox , pocket vox , lax vox.