Kadra

Wokal

Katarzyna Godzisz

Założycielka Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie, a także szkół wokalnych NVPI Studio i Vocal Studio oraz instytutu rehabilitacji głosu NVPI. Wykładowca na wydziale Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Łodzi, oraz pedagog wokalistyki jazzowej w ZSM w Tarnowie. Szkoli nie tylko wokalistów, ale także nauczycieli śpiewu tworząc program certyfikacji pedagogów Natural Voice Perfection Institute. Opiekuje się także głosami gwiazd polskiej sceny. Jest certyfikowanym trenerem metody Doctor Vox Voice Therapy i na stałe współpracuje z twórcą metody prof. Ilterem Denizoglu z Turcji zgłębiając tajniki rehabilitacji głosu. Pomysłodawca wielu przedsięwzięć artystycznych, reżyser koncertów, współtwórca musicali „Aplikacja”, „Pozytyw-ka”, "Cudowne Marzenia", pomysłodawca Debica Open Festival. Od kilku lat współpracuje z jednym z najpopularniejszych polskich kanałów dla dzieci – Bajubaju TV jako wokalistka, a także autorka piosenek dla dzieci, za które otrzymała tytuł Złotej Płyty. W 2017 roku ukazała się także jej autorska płyta " Balans", a następnie kilka autorskich singli oraz gościnnych udziałów w projektach innych artystów. Koncertuje, tworzy piosenki dla innych współpracując z ZION Studio z Krakowa, udziela głosu sesyjnie w wielu produkcjach.

Lilia Kowalska - Ziębińska

wokalistka, trener wokalny, muzyk, autorka piosenek. Ukończyła wokalistykę na Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Działalność pedagogiczną prowadziła m.in. w Instytucie Edukacji Muzycznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, a obecnie trenuje głosy w swoim Studiu Wokalnym Awokado, oraz Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. Współpracowała m.in. z Velvet, Andrzejem Piasecznym i Margaret. Brała udział w wielu projektach, koncertach i produkcjach telewizyjnych. http://awokadostudio.pl

Jnr Robinson

Światowej sławy, wybitny brytyjski wokalista związany z muzyką soul, swing, gospel i RnB o niespotykanym talencie i możliwościach głosowych. Nagradzany prestiżowymi odznaczeniami m.in. „Best male vocalist of the year” w kategorii gospel. Pojawiał się w telewizyjnych i radiowych show jak również w musicalach obok uznanych artystów takich jak : Chaka Khan, Deniece Williams, Yolandą Adams czy Mica Paris. Obok koncertów Jnr Robinson ma na koncie prowadzenie warsztatów muzycznych z wokalistami, a także z chórami gospel na całym świecie.

Sławomir Ramian

Wokalista, muzyk, trener wokalny. Założyciel zespołu Czuband, z którym nagrał płytę i wiele lat koncertował w całym kraju. Uczestnik programów telewizyjnych “Szansa na Sukces” z zespołem Poluzjanci, “Bitwa na głosy” w drużynie sióstr Przybysz, “The Voice of Poland” w grupie Justyny Steczkowskiej. Współorganizator trzech edycji autorskich warsztatów wokalnych “Sing&Record” w Tarnowskim Centrum Kultury. Asystent producenta w międzynarodowym projekcie “Łobuziaki”. Wystąpił na płycie Karolowe Pieśni Wojtka Klicha. Uczestnik wielu różnorodnych projektów muzycznych. Łączy style, fascynuje się elektroniką, dobrze czuje się w klimatach rockowych, ale jak sam mówi, ma “słabość do czarnej muzy”.

Beata Czajka-Rolińska

Absolwentka Wydziału Wokalno - Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie. Z zawodu śpiewaczka operowa, ukończyła kierunek "śpiew solowy" w klasie obecnego Dziekana Akademii Muzycznej, prof. dra hab.Jacka Ozimkowskiego. Ukończyła Studium Pedagogiczne Akademii Muzycznej w Krakowie, specjalność - nauczanie śpiewu. Wokalistka, pedagog, instruktor wokalny. Certyfikowany nauczyciel Szkoły Muzycznej Yamaha oraz Międzynarodowej Szkoły Języka Angielskiego dla Dzieci- Helen Doron. Od czerwca 2023 roku również certyfikowany trener wokalny i terapeuta głosu Natural Voice Perfection Institute. Jej drugą wielka pasją jest nauka języków obcych- posiada certyfikaty Cambridge- FCE oraz CAE w zakresie języka angielskiego- zna również francuski, włoski, uczy się hiszpańskiego. Interesuje się logopedią, uczestnicząc w licznych szkoleniach z tego zakresu. W styczniu 2024 rozpoczęła kurs „Holistyczna metoda pracy z głosem”, prowadzony przez Elizę Szulińską. Bierze udział w warsztatach profesora Iltera Denizoglu, często tłumacząc jego wykłady. Przez 10 lat pracowała również w MGOKiS Dobczyce -jako instruktor wokalny ZPiT Dobczyce, a potem jako kierownik Sekcji Wokalnej. Od roku współpracuje z festiwalem „Iveria Brillant” w Tbilisi, prowadząc warsztaty wokalne dla uczestników festiwalu oraz propagując metodę DoctorVox w Gruzji. Jest Profesorem Honorowym Akademii Davida Agmashenabeli w Tbilisi. Od lutego 2024 pracuje w Natural Voice Perfection Institute STUDIO. Prowadzi warsztaty wokalne, m.in. w Atelier Teatru Witkacy w Zakopanem. Od lat prowadzi własne Studio Piosenki "Young Stars" w Rabie Wyżnej. Studio zrzesza młodych wokalistów z całej niemal Małopolski. Dzieci, młodzież i dorośli, którzy śpiewają w studio, uczestniczą w licznych koncertach, festiwalach, konkursach wokalnych w kraju i na świecie, zdobywając nagrody i wyróżnienia. https://www.facebook.com/young.stars.rw

Fortepian i zajęcia teoretyczne

Marcin Maziarz

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Tarnobrzegu w klasie fortepianu i wiolonczeli oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli w klasie wiolonczeli, a także Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie fortepianu. Muzyk, instrumentalista, aranżer i kompozytor, reżyser koncertów, pedagog. Współpracował z takimi zespołami jak Ziyo (trasa koncertowa promująca płytę PUZZLE, nagrania live w ESKA ROCK), Muffin, Kakadu, Stan d’Art i wiele innych, z którymi zagrał kilkaset koncertów. Muzyk sesyjny. Laureat nagrody Stowarzyszenia Autorów Zaiks na ogólnopolskim przeglądzie młodych kompozytorów, laureat Międzynarodowego Festiwalu Carpathia wraz z zespołem Kakadu. Jego uczniowie występują na międzynarodowych i ogólnopolskich festiwalach. Obecnie wykładowca na Wydziale Artystycznym (klasa fortepianu) UMCS w Lublinie.

Marketing i showbusiness

Adam Prucnal

Polski muzyk, kompozytor, producent muzyczny, instrumentalista grający między innymi z zespołami Ziyo, Brathanki oraz Krakowskie Przedmieście. Współtwórca przebojów: „Czerwone korale”, „ Mamo, ja nie chcę za mąż”, „Gdzie ten, który powie mi”. Wykładowca na Uniwersytecie Papieskim i Akademii Muzycznej w Krakowie. Właściciel ADAMART Krakowska Składnica Muzyczna gdzie realizuje nagrania, koncerty, e-booki, oprawę artystyczną szkoleń, konferencji, konspekty i pomysły projektów muzycznych i wydarzeń artystycznych a także prowadzi warsztaty, wykłady i lekcje.

Przemysław Kubajewski

Przemysław Kubajewski - Dyrektor Akademii Menedżerów Muzycznych, specjalista ds. PR, marketingu i social media. Absolwent filologii polskiej, od dekady aktywny w branży muzycznej. Panelista i wykładowca podczas m. in. Europejskich Targów Muzycznych Co jest Grane, konferencji Audioriver, Music Export Conference, konferencji Tak Brzmi Miasto w Krakowie, konferencji Muzyka a Biznes Warszawie. Prowadził wykłady dotyczące marketingu w branży muzycznej na Uniwersytecie Śląskim, Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Jest gospodarzem cyklicznych rozmów o branży muzycznej w katowickim Mieście Ogrodów.

Ruch sceniczny

Aneta Tucznio-Worwa

Dyplomowany instruktor tańca – dyplom sygnowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Centrum Kultury. Laureatka 1 miejsca w turnieju tańca towarzyskiego o puchar prof. Wieczystego - kat. Hobby, Organizator i choreograf wielu koncertów artystycznych (m.in. Dzień Kultury Wschodnio - Słowiańskiej, „Love Cafe” i „Jazz Cafe” WSB-NLU w Nowym Sączu).Organizatorka różnorodnych warsztatów tanecznych. Tancerka i wokalistka musicalu „Cudowne Marzenia”, a także choreograf jego drugiej edycji. Uczestniczka warsztatów dla zawodowych instruktorów tańca. Absolwentka Stowarzyszenia Sztuki i edukacji artystycznej w Krakowie, Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Ukończyła Szkołę Muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu oraz w klasie wokalistyki. Od kilku lat współpracuje z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Sztu­ki Wokalnej Natural Voice Perfection. Jest założycielką i właścicielką Studio tańca SO BEAT w Nowym Sączu.(www.sobeat.pl)

Aktorstwo

Rafał Supiński

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie. Edukację kontynuował w Czechach na Janačkova Akademie Muzickych Uměni w Brnie. Stypendysta Royal Academy of Music w Londynie. Dwukrotny stypendysta Małopolskiej Fundacji „Sapere Auso” oraz stypendysta Fundacji im. Z. i W. Pokusów Wspierania Edukacji Młodzieży Wiejskiej. Od 2013 r. jest aktorem-śpiewakiem Opery i Filharmonii Podlaskiej, gdzie występuje w musicalach: „Korczak”, „Upiór w operze”, „Skrzypek na dachu” i „Doktor Żywago” , w operze „Traviata”. Od 2017 r. jest także aktorem Teatru Muzycznego „Roma” w Warszawie. Oprócz ścieżki aktorskiej, stawia pierwsze kroki w reżyserii. Był asystentem reżysera przy takich tytułach, jak „Skrzypek na dachu”, „Czarodziejski flet” czy „Adonis ma gościa”, a także w operze „Carmen”.

Katarzyna Szybisty

Wokalistka, aktorka, absolwentka szkoły artystyczno-teatralnej im. S. I. Witkiewicza w Krakowie oraz Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. Pierwsze kroki artystyczne stawiała na deskach „Sceny i…”, najpierw pod czujnym okiem Stanisława Dębskiego „Kwadrat, który się śmieje”, następnie Ewy Różańskiej „Ecce Homo”. Pomysłodawczyni i założycielka „Studia Yapa”. Instruktor teatralny i wokalny, związany z Regionalnym Ośrodkiem Kultury Doliny Karpia w Zatorze i innymi.Od trzech lat instruktor wokalny w CKiS w Skawinie. Reżyser widowisk muzycznych: „Miłość, Młodość, Marzenia”, „Czerwone wirują usta”, „Miejcie nadzieję”. Certyfikaty: Doctor Vox Voice Therapy oraz Szkoła dla Rodziców i Wychowawców (moduły I, II i III). Trener międzynarodowego programu Destination Imagination.

Historia muzyki

Antoni Krupa

Dziennikarz, publicysta, kompozytor, muzyk. W latach 1968 - 1972 grał w zespole Jazz Band Ball Orchestra nagrywając z tym zespołem płytę dla niemieckiej wytwórni Metronom w latach 1972 - 1975 grał w zespole WIEM Marka Grechuty nagrywając z nim płytę "Magia Obłoków". Od 1977 r. związany z Radiem Kraków. Twórca muzyki do słuchowisk radiowych. Prowadzi audycje muzyczne: "Radiowy Jazz Club Helikon" i "Alternatywną Listę Przebojów". Rozmówcami jego licznych wywiadów byli m.in. Gordon Haskell, Bennie Maupin, Nigel Kennedy, Enrico Rava, Pati Yang. Jest producentem płyt wybitnych polskich jazzmanów: m.in. Zbigniewa Seiferta, Janusza Muniaka, Adama Kawończyka. Jest także autorem antologii festiwalu „Jazz Juniors” oraz autorem cyklu audycji publicystyczno-historycznych „Historia krakowskiego jazzu” (40 odcinków emitowanych w Radiu Kraków). Brał udział w programie radia BBC na temat legendarnej sesji nagraniowej Milesa Davisa „Kind of Blue”. Jest współtwórcą muzyki do spektaklu „Ziemia jałowa” według T.S. Eliota wystawianym w Teatrze STU w reż. Tadeusza Malaka. Pracując jako dziennikarz nie zaniechał działalności muzycznej. Występował i nagrywał m.in. z Jarosławem Śmietaną, Markiem Stryszowskim, Ryszardem Styłą.

Studio nagraniowe

Tomasz "Webster" Świder

Producent muzyczny, raper, autor tekstów, aranżer, właściciel studia nagrań "Zion" działającego w Krakowie od 2006 r. Związany z krakowską sceną muzyczną, skomponował i wyprodukował kilkadziesiąt albumów. Zdobywca platynowej płyty i trzech złotych. Współpracował m.in. z grupami takimi jak: Kaliber 44, Drużyna mistrzów, Shoom, Aicha i Asteya, Pudelsi, Firma, Jahbestin, Pęku, Abradab, Gutek, Grubson, Metrowy, Dj Feel - X, Kali, Tadek, Bosski Roman, Artur Malik, Chłopcy z placu Broni, Piotr Czerwiński.

Gościnnie

Dr Ilter Denizoglu

foniatra
Foniatra, który opracował i opatentował urządzenia do terapii głosu Doctor Vox (a także popularne już w Polsce Pocket Vox, Mask Vox, Lax Vox). Dzięki swojej wszechstronnej wiedzy wyjaśnia on dlaczego fonacja do wody poprzez rurkę jest tak efektywna dla głosu, porusza anatomiczne, fizjologiczne, psychiczne oraz akustyczne aspekty pracy z głosem.

Wojciech Myrczek

wokal
Wokalista, wykładowca Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jest laureatem wielu polskich i zagranicznych nagród, takich jak I miejsca w ankietach Jazz Top 2015, 2016 i 2017 miesięcznika Jazz Forum w kategorii Wokalista Roku, Grand Prix Jazz Melomani w kategorii Nadzieja Melomanów (2014 r.), I miejsce i nagroda publiczności Shure Montreux Jazz Voice Competition w Szwajcarii (2013 r.), Grand Prix w międzynarodowym konkursie Jazz Voices na Litwie (2011 r.), nagroda dla Największej Indywidualności Konkursu Lotos Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa (2010 r.), I nagroda w konkursie Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych w Zamościu (2007 r.). Współpracował z Janem „Ptaszynem" Wróblewskim, Tomaszem Stańko, Henrykiem Miśkiewiczem, Anną Serafińską, Lorą Szafran, Stanisławem Fijałkowskim, Zespołem Śpiewaków Miasta Katowice Camerata Silesia i wieloma innymi artystami polskiej sceny muzycznej. W swoim dorobku posiada dwa albumy solowe: Wojciech Myrczek Quintet - We'll Be Together Again oraz Myrczek&Tomaszewski - Love Revisited.

Robert Kasprzycki

song writting
Polski poeta, pieśniarz, muzyk i kompozytor, śpiewający aktor, a także tłumacz, felietonista, recenzent (literacki i muzyczny), autor tekstów kabaretowych. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV, Związku Autorów ZAiKS oraz Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych SAWP.

Tomasz Godzisz

marketing
Menadżer, przedsiębiorca. Absolwent szkoły muzycznej w klasie fortepianu oraz kierunku Zarządzanie w Wyższej Szkole Biznesu - NLU w Nowym Sączu. Były lider kilku zespołów muzycznych. Reżyser, autor scenariusza i muzyki musicalu "Cudowne Marzenia", zarządzający zespołem ponad 100 osób. Założyciel regionalnej stacji radiowej, wydawca magazynu Dębica City Magazine. Producent koncertów oraz organizator eventów(największy dla 10 tysięcy osób) z udziałem najpopularniejszych grup muzycznych w Polsce. Były dyrektor marketingu w dużej firmie FMCG/retail, partner w agencji reklamowej. Dyrektor wydawniczy luksusowego magazynu "High Living Magazine" oraz współtwórca Broadway Musical School - sieci szkół musicalowych. Jest także trenerem specjalizującym się w obszarze mediów, marketingu oraz zarządzania (m. in. prestiżowy program "Przyjaciele sukcesu" organizowanym przez Microsoft).

Adam Drzewiecki


Muzyk - pianista, klawiszowiec, aranżer, producent. Absolwent Instytutu Jazzu w Akademii Muzycznej w Katowicach. Koncertowo i studyjnie współpracuje z Januszem Radkiem oraz z zespołem Püdelsi. Razem ze zwyciężczynią programu "Szansa na Sukces", Gosią Kotwicą współtworzy autorski projekt GOCH.Ponadto współpracował i dalej okazjonalnie współpracuje m.in. z Renatą Przemyk, Magdą Femme, Asteyą Dec, Asią "Azzją" Mądry, Małgorzatą Ostrowską, Marzeną Korzonek, Grażyną Brodzińską, Zbigniewem Preisnerem, Jackiem Wójcickim, Ornette, The Folkrockers, Jahbestin. Kierownik muzyczny gal Miss Polski, Miss Polski Nastolatek, Miss Supranational i Mister Supranational. Prowadzi własne studio nagrań DMP STUDIO.

Maria Dudek

marketing
Specjalista ds. marketingu, Product Manager oraz koordynator projektu debiutujących muzyków na rynku "My Name Is New" w wytwórni płytowej KAYAX. Odpowiedzialna za promocję artystów w mediach internetowych, prasie oraz radiu, analitykę, koordynację koncertów i szkoleń. Zajmuje się kontaktami z mediami, opieką nad social mediami firmy, koordynacją współpracy z tłoczniami, marketing planem, współpracą z markami. Pracuje w dziale promocji i marketingu festiwalu Audiodriver gdzie odpowiedzialna jest m.in. za konstruowanie marketing planu, wsparcie social media i konstrukcję aplikacji mobilnej

Aleksandra Grudzień-Ziarno

foniatra
Laryngolog, Audiolog, Foniatra.

Gościli u nas także...

Jaime Vendera

Trener wokalny współpracujący z gwiazdami takimi jak Dream Theater, Starset, Hinder, Great White czy Zappa Plays Zappa. Znany jest na całym świecie ze swojego bijacego rekordy głosu zamieniającego szkło w drzazgi (co udowodnił m. in. w programie MythBusters), a także wydania mnóstwa książek dotyczących treningu wokalnego, włączając w to Raise Your Voice, SingFit, The Ultimate Breathing Workout oraz produkty do treningu wokalnego takie jak aplikacja Tuned XD, videoserie treningowe Beyond the Voice, a także audioserie treningowe Extreme Scream. Pojawił się w ponad 60 programach telewizyjnych na całym świecie oraz poprowadził warsztaty wokalne w Stanach Zjednoczonych, Europie, Środkowym Wschodzie i Australii.

Dean Kealin

Wokalista, nauczyciel śpiewu, multiinstrumentalista, aranżer, kompozytor, założyciel stowarzyszenia IVTOM. Jego książka, podręcznik poprawnej techniki wokalnej „Teaching Good Singing”, jest używany przez nauczycieli techniki mix na całym świecie. Uczy śpiewu i szkoli nauczycieli od ponad 30 lat. Jego uczniowie byli finalistami American Idol, zwycięzcami Star Search, uczestnikami The Voice i America’s Got Talent, aktorami na Broadwayu. Dean występował w USA, Brazylii, Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. W USA, Europie i Brazylii wielokrotnie prowadził seminaria i warsztaty wokalne. Prowadzi własne studio wokalne i prywatne studio nagrań w Holladay, Utah.

John Henny

Pedagog wokalny od ponad 25 lat. Uczył tysiące śpiewaków, w tym laureatów Grammy oraz najlepszych śpiewaków sesyjnych. Studenci Johna pojawili się także na Broadwayu. John przeszkolił również setki nauczycieli śpiewu, w tym wielu liderów branży. Wykładał w USC, The Paul McCartney Liverpool Institute i Learning Annex. Jest liderem w tworzeniu programów online dla wokalistów i nauczycieli śpiewu. Obecnie jest właścicielem John Henny Music Academy, która dwa lata z rzędu została wybrana najlepszą i ulubioną szkołą wokalną. Jest autorem 3 książek, w których wyjaśnia jak osiągnąć sukces i być skutecznym w rozwiązywaniu problemów z głosem.

Kevin Mahogany03_RR

Kevin Mahogany

Amerykański wokalista jazzowy, instrumentalista, pedagog oraz aktor. Studiował na Baker University, gdzie występował z zespołami instrumentalnymi i wokalnymi. W 1981 Mahogany otrzymał tytuł BFA w dziedzinie muzyki i dramatu angielskiego. W latach 80. przyciągnął lokalnych fanów, występując ze swoimi zespołami „The Apollos” i „Mahogany”. Chwilę później założył grupę jazzową, w której grał na saksofonie. To wtedy wypracował swój własny, niepowtarzalny styl, w którym harmonijnie przenikały się style muzyki bluesowej, R&B, soul i rock. Był również znany ze swojego śpiewu scatowego. Wydał dwanaście albumów, w tym cztery jako artysta solowy. Jako pedagog jazzu, wykładał w Berklee College of Music w Bostonie i na Uniwersytecie w Miami. Koncertował z wielkimi wykonawcami, takimi jak TS Monk, Marlena Shaw, Carl Allen, Ray Brown Trio i Elvin Jones. Zagrał także w filmie Roberta Altmana "Kansas City".

Daniela Stieff

Nauczycielka śpiewu, laryngolog, wokalistka i wykładowca na międzynarodowy kongresach medycznych, konferencjach dla nauczycieli śpiewu i warsztatach dla śpiewaków. Studiowała muzykę i medycynę w Wiedniu i Austrii. Prowadzi własne studio wokalne SALTO VOCAL w Brazylii. Jest członkiem COMET (Collegium Medicorum Teatri) - stowarzyszenia lekarzy z całego świata poświęconego artystom, którzy używają głosu do wykonywania zawodu. Jako wokalistka podróżowała po świecie i śpiewała pod okiem wielu znanych dyrygentów, z najlepszymi chórami Austrii z którymi nagrywała ścieżki dźwiękowe do filmów.

Stefano Terrazzino

Tancerz, piosenkarz, aktor. Reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich. Zadebiutował jako trener tańca w programie rozrywkowym TVN Taniec z gwiazdami. Dwukrotnie wygrał w finale konkursu. Obecnie występuje w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Zagrał w serialach takich jak "Na Wspólnej", "Usta, usta", "39 i pół", "Przyjaciółki". Wydał debiutancki album a od 2009 jest solistą w teleturnieju TVP1 "Jaka to melodia?". Poprowadził także program "Salon sukien ślubnych: Polska" dla TLC Polska i gościnnie był jurorem w jednym z odcinków programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Hubert Noè

Foniatra, lekarz, nauczyciel śpiewu. Nauczyciel i doradca w Operze Wiedeńskiej. Jego dwukierunkowe wykształcenie dr i duże doświadczenie zawodowe w dziedzinach wokalistyki i foniatrii przekładają się na zrozumienie procesów zachodzących podczas śpiewu i zasad nimi rządzących. Ta dwukierunkowość czyni z niego autorytet w kręgach nauczycieli śpiewu. Cieszy się uznaniem jako wykładowca i jest zapraszany w charakterze na liczne konferencje i szkolenia z zakresu pedagogiki wokalnej i foniatrii.

Krystyna Zięć

Znakomita charakteryzatorka filmowa i teatralna, prowadząca własne Profesjonalne Studio Charakteryzacji i Makijażu w Krakowie. Swoje bogate doświadczenie zdobywała w pracy przy niezliczonej liczbie projektów - filmów, spektakli telewizyjnych i teatralnych.