Certyfikowani trenerzy wokalni

Katarzyna Godzisz

Założycielka i dyrektor Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie, a także szkoły wokalnej Vocal Studio w Dębicy i w Wieliczce. Jako pedagog szkoli nie tylko wokalistów, ale także nauczycieli śpiewu. Opiekuje się również głosami gwiazd polskiej sceny. Pomysłodawca wielu przedsięwzięć artystycznych, reżyser wielu koncertów, współtwórca musicalu "Cudowne Marzenia", organizator obozów i międzynarodowych warsztatów wokalnych. Od kilku lat współpracuje z jednym z najpopularniejszych polskich kanałów dla dzieci – Bajubaju TV jako wokalistka, a także autorka piosenek dla dzieci. W 2017 roku ukazała się także jej autorska płyta " Balans". Koncertuje, komponuje, jest także autorką tekstów, producentem spotów radiowych, udziela głosu jako wokalistka sesyjna. Zdobywczyni złotej płyty.

Lilia Kowalska - Ziębińska

Wokalistka, trener wokalny, muzyk, autorka piosenek. Ukończyła wokalistykę na Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Działalność pedagogiczną prowadziła m.in. w Instytucie Edukacji Muzycznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, a obecnie trenuje głosy w swoim Studiu Wokalnym Awokado, oraz Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. Współpracowała m.in. z Velvet, Andrzejem Piasecznym i Margaret. Brała udział w wielu projektach, koncertach i produkcjach telewizyjnych. http://awokadostudio.pl

Marlena Brzezińska - Stawicka

Aktorka scen muzycznych o specjalności wokalistyka estradowa. Absolwentka poznańskiego wydziału wokalno - aktorskiego. Twórczyni autorskich performance'ów, widowisk muzycznych, koncertów. Przez kilka lat współpracowała z TVP. Zwyciężczyni programu "Szansa na sukces" w 1996 roku. Wykładowczyni emisji, higieny i patologii głosu w Łódzkiej Wyższej Szkole Humanistyczno - Ekonomicznej. Dyrektor Szkoły Wokalno - Aktorskiej "Fama" w Koninie

Sławomir Ramian

Wokalista, muzyk, trener wokalny. Założyciel zespołu Czuband, z którym nagrał płytę i wiele lat koncertował w całym kraju. Uczestnik programów telewizyjnych “Szansa na Sukces” z zespołem Poluzjanci, “Bitwa na głosy” w drużynie sióstr Przybysz, “The Voice of Poland” w grupie Justyny Steczkowskiej. Współorganizator trzech edycji autorskich warsztatów wokalnych “Sing&Record” w Tarnowskim Centrum Kultury. Asystent producenta w międzynarodowym projekcie “Łobuziaki”. Wystąpił na płycie Karolowe Pieśni Wojtka Klicha. Uczestnik wielu różnorodnych projektów muzycznych. Łączy style, fascynuje się elektroniką, dobrze czuje się w klimatach rockowych, ale jak sam mówi, ma “słabość do czarnej muzy”.

Irena Sluszczyńska

Ukończyła Liceum Muzyczne w Ługańsku(Ukraina)oraz Akademię Muzyczną w Doniecku(Ukaraina)na wydziale "Sztuka Muzyczna" .Ponad 10 lat pracowała w Szkole Muzycznej 1 stopnia im.M.Leontowicza w Doniecku jako dyrygent chóru oraz nauczyciel śpiewu. Laureatka licznych ogólnoukraińskich oraz międzynarodowych konkursów. Od 2014 roku mieszka w Krakowie. Obecnie pracuję jako nauczyciel śpiewu w Szkole Baletowo-Muzycznej "Da Capo"oraz w Centrum Edukacji Muzycznej "Amoroso".

Ewa Kuznowicz

Trener wokalny, muzyk, multiinstrumentalista, pedagog, terapeuta. Przez wielokierunkowe wykształcenie posiada elastyczność pracowania z młodymi, przyszłymi artystami. Przez kilka lat śpiewała w chórze Camerata zdobywając medale w Polsce i zagranicą.Z jej inicjatywy powstał dziecięcy chór „Aristo”, który był laureatem wielu konkursów oraz zespół „Incognito”, który w swoim składzie zrzeszał uczniów i nauczycieli. Organizatorka koncertów charytatywnych oraz akcji pomocowych na terenie miasta Konina, na co dzień współpracuje ze szkołą wokalno-aktorską „FAMA” w Koninie.

Agata Tomalka

Wokalistka, trener wokalny, muzyk. Absolwentka wokalistyki estradowej oraz edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej.Stale szkoli się pod okiem najlepszych nauczycieli na świecie. Brała udział w licznych warsztatach, kursach, oraz międzynarodowych seminariach z zakresu wokalistyki oraz rehabilitacji głosu. Muzyczną nicią porozumienia i sympatii wokalnej związana z Arethą Franklin, Alicią Keys, Al Jarreau i Esperanzą Spalding. Dyrektor Centrum Edukacji Muzycznej Kuźnia Dźwięku w Lędzinach (www.kuzniadzwieku.com.pl), gdzie pomaga młodym talentom rozwijać artystyczne skrzydła.

Katarzyna Szybisty

Wokalistka, aktorka, absolwentka szkoły artystyczno-teatralnej im. S. I. Witkiewicza w Krakowie. Pierwsze kroki artystyczne stawiała na deskach „Sceny i…”, najpierw pod czujnym okiem Stanisława Dębskiego „Kwadrat, który się śmieje”, następnie Ewy Różańskiej „Ecce Homo”. Pomysłodawczyni i założycielka „Studia Yapa”. Instruktor teatralny i wokalny, związany z Regionalnym Ośrodkiem Kultury Doliny Karpia w Zatorze i innymi.Od trzech lat instruktor wokalny w CKiS w Skawinie. Reżyser widowisk muzycznych: „Miłość, Młodość, Marzenia”, „Czerwone wirują usta”, „Miejcie nadzieję”. Certyfikaty: Doctor Vox Voice Therapy oraz Szkoła dla Rodziców i Wychowawców (moduły I, II i III). Trener międzynarodowego programu Destination Imagination.

Małgorzata Pawlak

Wokalistka, kompozytorka, pedagog wokalny. Rehabilitantka głosu według metody Doctor Vox Therapy Technic. Od dziecka śpiewa na różnych scenach muzycznych, rozrywkowo i klasycznie. Śpiewała również w chórach, na konkursach krajowych i międzynarodowych. W tej chwili pracuję w Zielonej Górze. Zajmuję się kształceniem wokalistów zawodowych i amatorskich oraz rehabilitacją głosu osób z różnymi dolegliwościami czy też po urazach neurologicznych. Prowadzi zajęcia z emisji głosu dla aktorów i osób pracujących głosem. Lubi towarzyszyć młodym ludziom i ich wspierać w rozwijaniu ich pasji. Uwielbia to co robi i całe serce wkładam w bycie z uczniami i przekazywanie im wiedzy i umiejętności.