Masterclass

Masterclass

Czy jesteś absolwentem kierunku wokalnego? Czujesz, że już dobrze śpiewasz i nie wiesz co dalej?
A może odkryłeś już drzemiący w Tobie twórczy potencjał, ale nie wiesz, jak go zrealizować?

PROGRAM MASTERCLASS to kolejny krok na drodze Twojego rozwoju. Efektem będzie stworzenie 2-3 autorskich utworów, które pozwolą rozpocząć karierę muzyczną, ale także umiejętności w zakresie nauczania śpiewu, które zwiększą szanse na znalezienie pracy w branży muzycznej.

Masterclass - dla zaawansowanych

Gdzie mieści się szkoła?

Szkoła znajduje się w Krakowie na ulicy Krupniczej 38.
Od roku 2020/2021 otwieramy także grupę pracującą online, jeśli więc nie mieszkasz blisko Krakowa być może to rozwiązanie będzie dla Ciebie dogodniejsze.

Kto może się zgłosić?

Osoby pragnące podjąć naukę w instytucie muszą posiadać dyplom ukończenia 3 letniej szkoły policealnej Natural Voice Perfection Institute lub: tytuł licencjata (lub magistra) uzyskanym na wydziale wokalnym lub wokalno-aktorskim, edukacji muzycznej, itp.

Kto będzie mnie uczył?

Team Natural Voice Perfection Institute tworzą najlepsi pedagodzy z kraju i z za granicy. To inspirujący artyści, o dużym doświadczeniu scenicznym, którzy umiejętnie potrafią przekazać swoją wiedzę. Ich misja to uczyć, inspirować, rozwijać, zarażać pozytywną energią, pomagać rozwinąć talent! Poznaj naszą kadrę klikajac tutaj.

Czego nauczę się podczas 2-letniej MASTERCLASS?

Edukacja w programie Masterclass prowadzona jest dwutorowo – z jednej strony rozwijamy twój talent twórczy, w wyniku czego powstają 2-3 autorskie utwory gotowe do publikacji – to Twoja artystyczna oferta, która w obecnych czasach jest niezbędna, by móc szukać swojego miejsca na zawodowej scenie muzycznej. Z drugiej strony wyposażamy Cię w wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu metodyki nauczania śpiewu, co daje dodatkowe możliwości i istotnie zwiększa szanse na utrzymanie się w zawodzie. Absolwenci Programu Masterclass to zawodowi muzycy z własnym dorobkiem i pomysłem na swoją karierę, a także to cenieni nauczyciele śpiewu

Jakie będą zajęcia?

W programie:

-szkolenie nauczycielskie – 6 spotkań (na każdym 4h teorii, 1 lekcja śpiewu, 2 lekcje hospitowane),

-przygotowanie do publikacji 2-3 utworów autorskich (student musi zmieścić się w czasie dwóch lat),

-6 zjazdów, na których odbędzie się w sumie 12  indywidualnych lekcji  śpiewu oraz kompozycja i songwritting,

Lekcje indywidualne można wymienić na lekcje gry na fortepianie lub inne (taniec, aktorstwo itd). Można również dokupić więcej lekcji według uznania. Część zajęć można odbyć on-line.

Ile trwa nauka i ile kosztuje?

Nauka w szkole odbywa się wyłącznie systemem niestacjonarnym i trwa 2 lata, czyli 4 semestry.  

Rok Szkolny trwa od  września do czerwca.

Koszt miesięczny to 950 zł x 12 rat.

Czy są koncerty?

Tak, gdyż koncerty są formą zaliczenia zimowych egzaminów semestralnych.

Jakie są terminy zjazdów?

1. 28.10
2. 08.12
3. 12.01
4. 09.03
5. 12.04
6. 10.05

Pozostałe terminy do uzgodnienia.

Jak przebiega rekrutacja?

1. Zapisy
Przesłuchania kandydatów odbywają się na podstawie nagrań. Kandydaci zgłaszają się  poprzez formularz dostępny na dole strony załączając kopię świadectwa ukończenia wymaganej szkoły i zaświadczenie od lekarza foniatry (można dosłać je w późniejszym terminie).

W treści wiadomości należy wkleić linki do 2 utworów zamieszczonych na YouTube. Jeden z utworów jest obowiązkowo w języku polskim, drugi w dowolnym. Zaleca się przygotowanie utworów o zróżnicowanej stylistyce. Nagrania można również przesłać mailem na adres rekrutacja@nvpi.edu.pl.

W wyjątkowych okolicznościach dokumenty mogą zostać przyjęte w późniejszym terminie. Przypadki takie rozpatrywane są indywidualnie.

Dodatkowo należy uiścić opłatę egzaminacyjną w wysokości 100 zł.

W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt mailowy rekrutacja@nvpi.edu.pl


2. Wyniki

Wyniki egzaminów znane będą 2 dni po przesłaniu nagrań i wymaganych dokumentów. Każdy kandydat zostanie o nich powiadomiony drogą elektroniczną na adres e-mailowy wskazany w formularzu.

3. Nauka w Instytucie
Osoby, które znalazły się na liście przyjętych zobowiązane są do uiszczenia opłaty wpisowej w wysokości 499 zł na konto:
72 1750 0012 0000 0000 3614 1492, wpisując w tytule: imię nazwisko.
Koszt nauki za semestr:
5700 zł (płatne w 6 ratach po 950 zł)
Istnieje możliwość realizacji programu w systemie online, warunki rozpatrywane są indywidualnie.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem 503 085 711 oraz pod adresem rekrutacja@nvpi.edu.pl.

Czy zajęcia są prowadzone także online?

Tak, do uzgodnienia indywidualnie.

Formularz zgłoszeniowy