Masterclass

Masterclass

Czy jesteś absolwentem kierunku wokalnego? Czujesz, że już dobrze śpiewasz i nie wiesz co dalej?
A może odkryłeś już drzemiący w Tobie twórczy potencjał, ale nie wiesz, jak go zrealizować?

PROGRAM MASTERCLASS to kolejny krok na drodze Twojego rozwoju. Efektem będzie stworzenie 4 autorskich utworów, które pozwolą rozpocząć karierę muzyczną, ale także umiejętności w zakresie nauczania śpiewu, które zwiększą szanse na znalezienie pracy w branży muzycznej.

Masterclass - dla zaawansowanych

Szkoła znajduje się w Krakowie na ulicy Krupniczej 38.
Od roku 2020/2021 otwieramy także grupę pracującą online, jeśli więc nie mieszkasz blisko Krakowa być może to rozwiązanie będzie dla Ciebie dogodniejsze.

Osoby pragnące podjąć naukę w instytucie muszą posiadać dyplom ukończenia 3 letniej szkoły policealnej Natural Voice Perfection Institute lub: tytuł licencjata (lub magistra) uzyskanym na wydziale wokalnym lub wokalno-aktorskim, edukacji muzycznej, itp.

Team Natural Voice Perfection Institute tworzą najlepsi pedagodzy z kraju i z za granicy. To inspirujący artyści, o dużym doświadczeniu scenicznym, którzy umiejętnie potrafią przekazać swoją wiedzę. Ich misja to uczyć, inspirować, rozwijać, zarażać pozytywną energią, pomagać rozwinąć talent! Poznaj naszą kadrę klikajac tutaj.

Edukacja w programie Masterclass prowadzona jest dwutorowo – z jednej strony rozwijamy twój talent twórczy, w wyniku czego powstają 3-4 autorskie utwory gotowe do publikacji – to Twoja artystyczna oferta, która w obecnych czasach jest niezbędna, by móc szukać swojego miejsca na zawodowej scenie muzycznej. Z drugiej strony wyposażamy Cię w wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu metodyki nauczania śpiewu, co daje dodatkowe możliwości i istotnie zwiększa szanse na utrzymanie się w zawodzie. Absolwenci Programu Masterclass to zawodowi muzycy z własnym dorobkiem i pomysłem na swoją karierę, a także to cenieni nauczyciele śpiewu

W programie:
- praca nad własnym materiałem - poszukujemy inspiracji do pracy twórczej,
- songwritting
- kompozycja i aranżacja,
- praca w studio nagraniowym - jak w profesjonalny sposób zarejestrować nagrania i jak się do nich przygotować, pomożemy zdobyć doświadczenie studyjne, pokażemy jak wygląda praca w studiu od strony produkcyjnej,
- performing - wszystko co związane z pracą na scenie, co najważniejsze jest w zawodzie wokalisty: interpretacja piosenki, czyli jak skutecznie przekazać tekst i emocje na scenie, dobór repertuaru, współpraca z zespołem instrumentalnym, koncerty,
- przygotowanie pedagogiczne – szkolenie dla pedagogów wokalnych metodą NVPI
- przygotowanie 3-4 produkcji utworów autorskich

NAUKA W SZKOLE ODBYWA SIĘ WYŁĄCZNIE SYSTEMEM NIESTACJONARNYM I TRWA 2 LATA, CZYLI CZTERY SEMESTRY. W KAŻDYM SEMESTRZE ODBYWA SIĘ 10 ZJAZDÓW, CZYLI ŚREDNIO 2 W CIĄGU MIESIĄCA. ROK SZKOLNY TRWA OD WRZEŚNIA DO CZERWCA. KOSZT MIESIECZNY TO 850ZŁ

Tak, gdyż koncerty są formą zaliczenia zimowych egzaminów semestralnych.

Podamy wkrótce

1. Zapisy
W tym roku ze względu na epidemię koronawirusa przesłuchania kandydatów odbędą się na podstawie nagrań. Kandydaci zgłaszają się do 30 czerwca poprzez formularz załączając zdjęcie legitymacyjne, kopię świadectwa ukończenia wymaganej szkoły i zaświadczenie od lekarza foniatry (można dosłać je do 20 września).

W treści wiadomości należy wkleić linki do 2 utworów zamieszczonych na YouTube. Jeden z utworów jest obowiązkowo w języku polskim, drugi w dowolnym. Zaleca się przygotowanie utworów o zróżnicowanej stylistyce. Nagrania można również przesłać mailem na adres rekrutacja@nvpi.edu.pl.

W wyjątkowych okolicznościach dokumenty mogą zostać przyjęte w późniejszym terminie. Przypadki takie rozpatrywane są indywidualnie.

Dodatkowo należy uiścić opłatę egzaminacyjną w wysokości 100 zł.

W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt mailowy rekrutacja@nvpi.edu.pl


2. Wyniki

Wyniki egzaminów znane będą 2 lipca 2021. Każdy kandydat zostanie o nich powiadomiony drogą elektroniczną na adres e-mailowy wskazany w formularzu.

3. Nauka w Instytucie
Osoby, które znalazły się na liście przyjętych zobowiązane są do uiszczenia opłaty wpisowej w wysokości 499 zł do 30 lipca na konto:
72 1750 0012 0000 0000 3614 1492, wpisując w tytule: imię nazwisko.
Koszt nauki za semestr:
4740 zł (płatne w 6 ratach po 790 zł)
Istnieje możliwość realizacji programu w systemie online, warunki rozpatrywane są indywidualnie.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem 503 085 711 oraz pod adresem rekrutacja@nvpi.edu.pl.

Tak, już w tym roku szkolnym uruchamiamy grupę zajęć online. Wystarczy, że pojawisz się w Krakowie 2 razy w ciągu roku – na koncercie semestralnym i na egzaminach. Program grupy pracującej online jest zmodyfikowany. Koszt miesięczny nauki online to 850 zł.