Stowarzyszenie NVPI

Stowarzyszenie Natural Voice Perfection Institute

Natural Voice Perfection Institute jest organizacją zrzeszającą pedagogów wokalnych, a także wokalistów pragnących poszerzać swoją wiedzę, by w przyszłości zostać pedagogami. Do naszego grona należą nauczyciele śpiewu zarówno Ci bardzo doświadczeni, pracujący z zawodowymi głosami i prowadzącymi terapie głosów, jak i Ci posiadający nieco mniejsze kwalifikacje i będący na początku swojej drogi pedagogicznej. Łączy nas chęć nieustannego pogłębiania wiedzy i rozwijania swoich umiejętności wokalnych i pedagogicznych. Stale szkolimy się, by odnajdywać efektywne metody nauczania oraz skuteczną drogę w pracy z KAŻDYM głosem.

Co zyskam poprzez dołączenie do stowarzyszenia NVPI?

W ramach członkostwa oferujemy:

  •  Jeden raz w miesiącu szkolenie online prowadzone przez członków rady mentorskiej oraz zaproszonych specjalistów dotyczące różnych aspektów pracy z głosem.
  • Uczestnictwo w działającej na Facebook’u grupie wsparcia, gdzie każdy z członków może zadać pytanie i otrzymać pomoc w zakresie diagnozy głosu, doboru ćwiczeń i innych zagadnień dotyczących prowadzenia głosu swoich uczniów. Porady udzielane będą przez członków Methodical Team.
  • Wsparcie dotyczące własnego rozwoju w zakresie kariery i kształcenia głosu – pierwszeństwo udziału w wydarzeniach organizowanych przez stowarzyszenie (warsztaty, szkolenia), a także pierwszeństwo pobierania lekcji śpiewu oraz lekcji trenerskich udzielanych przez członków Methodical Team.

Członkowie Methodical Team to najbardziej doświadczeni pedagodzy, posiadający wysokie kwalifikacje (ukończone liczne warsztaty, szkolenia, posiadający certyfikaty Doctor Vox oraz wykształcenie muzyczne)

Warunki uczestnictwa

O członkostwo w stowarzyszeniu aplikować może każdy wokalista i pedagog wokalny, który zaakceptuje regulamin i założenia statutowe wraz z zasadami etycznymi panującymi w stowarzyszeniu. Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić formularz kontaktowy, a następnie odbyć rozmowę kwalifikacyjną z członkiem rady mentorskiej.

Opłata miesięczna w kwocie 69,00 zł

Bezpłatne uczestnictwo mają nauczyciele w trakcie 2-letniego Kursu dla pedagogów NVPI

Zapisz się przez formularz