Rekrutacja do naszej szkoły na rok szkolny 2024/25

Rekrutacja do naszej szkoły na rok szkolny 2024/25

Kochasz śpiewać? Zapisz się do szkoły wokalnej i rozwiń swój talent!!!

Studia Wokalne Natural Voice Perfection to nie tylko znakomity program i metodologia kształcenia artysty.
NVPI to wspaniali ludzie i wspaniała atmosfera, która scala nas w jedną wspaniałą rozśpiewaną rodzinę.

Niepubliczna Szkoła Policealna Natural Voice Perfection Institute ma swoją siedzibę w Krakowie, w mieście w którym przez wieki rozwijała się polska kultura i sztuka. Stanowi idealne miejsce na opanowanie wszystkich tajników współczesnej wokalistyki. To miejsce magiczne i artystyczne w najlepszym tego słowa znaczeniu. Tworzą ją najlepsza, międzynarodowa, renomowana kadra. To pedagodzy, posiadający międzynarodowe certyfikaty o ogromnym doświadczeniu artystycznym i pedagogicznym. Zaangażowanie, fachowość i entuzjazm kadry są gwarantem wszechstronnego wykształcenia wokalnego, rozwoju kreatywności młodych artystów i dużych szans na pracę w kraju i za granicą.

Jesteśmy dla tych, którym marzą się skuteczne studia wokalne, gwarantujące przede wszystkim umiejętności. Pragniemy sprawić, aby kształcenie głosu dla każdego było przyjemnością i dawało satysfakcję, jaką daje ciężka, ale doskonale wykonana praca.

Lekcje śpiewu odpowiednio połączone z innymi elementami sztuki muzycznej (emisja głosu, kształcenie muzyczne, aktorskie, ruchowe, a także marketing w showbiznesie) pozwolą naszym Słuchaczom zbudować kompletny warsztat, dzięki któremu będą mogli sprawnie poruszać się nie tylko na scenie, ale także na rynku muzycznym. Dodatkowo każdy Słuchacz naszej szkoły uczy się pracy w profesjonalnym studio nagraniowym.

Chcemy kształcić młodych wokalistów ucząc nie tylko technik i interpretacji wokalnej, ale nade wszystko wiary w siebie, motywacji do podejmowania wyzwań i realizowania własnych, niezwykłych pomysłów artystycznych.
Naszą ambicją jest rozwijanie indywidualnej kreatywności każdego artysty w taki sposób, by umiejętności wyniesione ze studiów w Instytucie stały się gwarantem sukcesu!

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Natural Voice Perfection Institute

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś!

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem 503085711 oraz pod adresem rekrutacja@nvpi.edu.pl