Rekrutacja do Naszej Szkoły II termin

Rekrutacja do Naszej Szkoły II termin

Poszukujesz studiów wokalnych w trybie niestacjonarnym? Rekrutacja wrześniowa do naszej szkoły już ruszyła !

Kto może się zgłosić?

Osoby pragnące podjąć naukę w instytucie muszą mieć ukończone 17 lat, posiadać świadectwo ukończenia szkoły średniej i zaświadczenie od foniatry o braku przeciwskazań do wykonywania zawodu.

Ponadto przystępują do egzaminów wstępnych, w czasie których oceniane są ich uzdolnienia i umiejętności wokalno-muzyczne.

1. Zapisy
W tym roku przesłuchania kandydatów odbędą się na podstawie nagrań w dwóch terminach. Kandydaci zgłaszają się do 12 września poprzez formularz (do pobrania tutaj) załączając zdjęcie legitymacyjne, kopię świadectwa ukończenia szkoły średniej i zaświadczenie od lekarza foniatry (można dosłać je do 16 września).
W treści wiadomości należy wkleić linki do 2 utworów zamieszczonych w serwisie YouTube. Jeden z utworów jest obowiązkowo w języku polskim, drugi w dowolnym. Zaleca się przygotowanie utworów o zróżnicowanej stylistyce. Nagrania można również przesłać mailem na adres rekrutacja@nvpi.edu.pl.
W wyjątkowych okolicznościach dokumenty mogą zostać przyjęte w późniejszym terminie. W sytuacji braku któregoś z wymaganych dokumentów prosimy o kontakt telefoniczny, przypadki takie rozpatrywane są indywidualnie.
Dodatkowo należy uiścić opłatę egzaminacyjną w wysokości 100 zł.

W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt mailowy rekrutacja@nvpi.edu.pl

2. Wyniki
Wyniki egzaminów znane będą 13 września. Każdy kandydat zostanie o nich powiadomiony drogą elektroniczną na adres e-mailowy wskazany w formularzu.

3. Nauka w Instytucie
Osoby, które znalazły się na liście przyjętych zobowiązane są do uiszczenia opłaty wpisowej w wysokości 499 zł do 16 września na konto:
72 1750 0012 0000 0000 3614 1492

wpisując w tytule: imię nazwisko.


Koszt nauki za semestr:
5040 zł (płatne w 6 ratach po 840 zł)
5400 zł (płatne w 6 ratach po 900 zł) w systemie online.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem 503085711 oraz pod adresem rekrutacja@nvpi.edu.pl a także w zakładce Niepubliczna Szkoła Policealna NVPI

Często zadajecie pytania czy można zgłosić się przez Festiwal Wokalny „NVPi Open”? Otóż TAK! Wystarczy wypełnić formularz i wysłać do nas nagrania ❤️ Nagranie stanowi jednocześnie egzamin wstępny bez dodatkowej opłaty egzaminacyjnej. Więcej szczegółów o festiwalu na naszym Facebooku

Nie czekajcie !