Gość specjalny w Naszej Szkole

Nasz ostatni gość specjalny ?❤️

⭐️ Rafał Supiński – aktor, piosenkarz od 2013 związany z Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku.

⭐️ Od października 2017 r. jest także aktorem Teatru Muzycznego „Roma” w Warszawie, gdzie gra studenta Uniwersytetu Warszawskiego, Jeremiego, w musicalu „Piloci” w reż. W. Kępczyńskiego. Oprócz ścieżki aktorskiej, artysta stawia pierwsze kroki w reżyserii.

⭐️ Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie. Edukację kontynuował w Czechach na Janačkova Akademie Muzickych Uměni w Brnie. Stypendysta Royal Academy of Music w Londynie. Dwukrotny stypendysta Małopolskiej Fundacji „Sapere Auso” (za szczególne osiągnięcia artystyczne) oraz stypendysta Fundacji im. Z. i W. Pokusów Wspierania Edukacji Młodzieży Wiejskiej.

⭐️ Występuje w musicalach: „Korczak” Ch. Williamsa, „Upiór w operze” A. Lloyda Webbera, „Skrzypek na dachu” J. Bocka i „Doktor Żywago” L. Simon, w operze „Traviata” G. Verdiego w reżyserii R. Skolmowskiego, a także w operetce „Zemsta nietoperza” J. Straussa. W spektaklu „Brzydki Kaczorek” M. Urbanka w reżyserii J. Szydłowskiego kreuje rolę głównego bohatera, w bajce muzycznej „Adonis ma gościa” F. Apke w reż. Szydłowskiego wciela się w rozkapryszoną papugę Adonisa, a w bajce muzycznej „Kot w butach” w reż. B.A. Bieleni zagrał m.in. zakochanego Jasia oraz okrutnego Imć Bombastę. Stworzył postać Romea w spektaklu muzycznym „Romeo i Julia” w reż. K. Deszcz w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Pokaż mniej