Certyfikowani pedagodzy wokalni

Certyfikowani pedagodzy wokalni

Kochani! Oto nasi certyfikowani pedagodzy wokalni  ? Poniżej parę słów o każdym z nich.

Co roku poszerzamy naszą pedagogiczną rodzinę ?

Wokalistka, trener wokalny, muzyk. Absolwentka wokalistyki estradowej oraz edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej.Stale szkoli się pod okiem najlepszych nauczycieli na świecie. Brała udział w licznych warsztatach, kursach, oraz międzynarodowych seminariach z zakresu wokalistyki oraz rehabilitacji głosu.

Dyrektor Centrum Edukacji Muzycznej Kuźnia Dźwięku w Lędzinach (www.kuzniadzwieku.com.pl), gdzie pomaga młodym talentom rozwijać artystyczne skrzydła.

Wokalistka, aktorka, absolwentka szkoły artystyczno-teatralnej im. S. I. Witkiewicza w Krakowie. Pierwsze kroki artystyczne stawiała na deskach „Sceny i…”, najpierw pod czujnym okiem Stanisława Dębskiego „Kwadrat, który się śmieje”, następnie Ewy Różańskiej „Ecce Homo”. Pomysłodawczyni i założycielka „Studia Yapa”. Instruktor teatralny i wokalny, związany z Regionalnym Ośrodkiem Kultury Doliny Karpia w Zatorze i innymi.

Od czterech lat instruktor wokalny w CKiS w Skawinie. Reżyser widowisk muzycznych, Certyfikaty: Doctor Vox Voice Therapy oraz Szkoła dla Rodziców i Wychowawców (moduły I, II i III). Trener międzynarodowego programu Destination Imagination.?

Wokalistka, kompozytorka, pedagog wokalny. Rehabilitantka głosu według metody Doctor Vox Therapy Technic.
Od dziecka śpiewa na różnych scenach muzycznych, rozrywkowo i klasycznie. Śpiewała również w chórach, na konkursach krajowych i międzynarodowych.

⭐️W tej chwili pracuję w Zielonej Górze. Zajmuję się kształceniem wokalistów zawodowych i amatorskich oraz rehabilitacją głosu osób z różnymi dolegliwościami czy też po urazach neurologicznych.

Prowadzi zajęcia z emisji głosu dla aktorów i osób pracujących głosem. Lubi towarzyszyć młodym ludziom i ich wspierać w rozwijaniu ich pasji. Uwielbia to co robi i całe serce wkłada w bycie z uczniami i przekazywanie im wiedzy i umiejętności.??

Ewa jest również rehabilitantem głosu, muzykiem, multiinstrumentalistką oraz terapeutą i nauczycielem z 28 – letnim stażem pracy.

⭐️Przez wielokierunkowe wykształcenie posiada elastyczność pracowania z młodymi, przyszłymi artystami.
Absolwentka m.in. Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy o kierunku muzyka, Papieskiego Wydziału Teologii w Warszawie, Instytutu Psychologii Zdrowia
oraz Natural Voice Perfection Institute.

⭐️Przez kilka lat śpiewała w chórze Camerata zdobywając medale w Polsce i zagranicą. Z jej inicjatywy powstał dziecięcy chór „Aristo”, który był laureatem wielu konkursów oraz zespół „Incognito”, który w swoim składzie zrzeszał uczniów i nauczycieli.
⭐️Organizatorka koncertów charytatywnych oraz akcji pomocowych na terenie miasta Konina, na co dzień współpracuje ze szkołą wokalno-aktorską „FAMA” w Koninie.
⭐️Uwielbia czytać książki, jeździć na rowerze interesuje się jogą, tai chi, technikami oddechowymi oraz holistycznym podejściem w nauce śpiewu i …nie tylko.

Aktorka scen muzycznych o specjalności wokalistyka estradowa. Absolwentka poznańskiego wydziału wokalno – aktorskiego.

?Twórczyni autorskich performance’ów, widowisk muzycznych, koncertów. Przez kilka lat współpracowała z TVP.

?Zwyciężczyni programu „Szansa na sukces” w 1996 roku. Wykładowczyni emisji, higieny i patologii głosu w Łódzkiej Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej. Dyrektor Szkoły Wokalno – Aktorskiej „Fama” w Koninie

Jeśli Ty też pragniesz poszerzyć swój pedagogiczny warsztat oraz wokalny, koniecznie zgłoś się do nas!