Dla Młodzieży - NVPI Studio

NVPI studio - nasza propozycja dla młodzieży

NVPI studio jest nowym projektem powstającym pod skrzydłami Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute. Posiadamy 10 letnie doświadczenie w kompleksowym kształceniu dorosłych, a teraz postanowiliśmy stworzyć program dla młodzieży od 12 do 18 lat. Na drodze castingu zostanie wyłoniona 15 osobowa grupa najzdolniejszych osób.

W jaki sposób można się zapisać?

Zapisy odbywają się poprzez casting, który odbędzie się dnia 1 października 2023.
Przygotuj jeden dowolny utwór z podkładem.
O wynikach każdy kandydat zostanie powiadomiony drogą telefoniczną do 10 października.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się w centrum Krakowa przy ulicy Basztowej 8 w budynku szkoły muzycznej.

Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzone są przez kadrę Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute. Tworzą najlepsi pedagodzy z kraju i zza granicy. To inspirujący artyści o dużym doświadczeniu scenicznym, którzy umiejętnie potrafią przekazać swoją wiedzę. Ich misja to uczyć, inspirować, rozwijać, zarażać pozytywną energią, pomagać rozwinąć talent!

Jaki jest program zajęć?
Zajęcia odbywają się systemem zaocznym – spotykamy się w weekendy średnio 2 razy w miesiącu.
Zajęcia weekendowe obejmują 3 lekcje zajęć grupowych oraz 1 indywidualną lekcje śpiewu.

Zajęcia grupowe to: teoria z kształceniem słuchu, performing, zespół wokalny, ruch sceniczny, aktorstwo, praca z kamerą studio nagrań.

Na koniec roku duże wydarzenie muzyczne !

Zajęcia te odbywają się naprzemiennie, blokami tematycznymi, dzięki temu uczestnicy rozwijają się na wielu płaszczyznach równocześnie, co daje najlepsze efekty. Zajęcia będą odbywały się w soboty*. Istnieje możliwość odbywania zajęć indywidualnych częściowo online w dogodnym dla ucznia terminie, również w ciągu tygodnia.

*Pod warunkiem zebrania pełnej grupy.

Ile kosztują zajęcia?

Koszt zajęć to 599 zł miesięcznie i obejmuje on 2 spotkania weekendowe w miesiącu.

Dzięki temu, że zajęcia odbywają się w soboty* jest je łatwiej pogodzić z obowiązkami w ciągu całego tygodnia. Natomiast fakt, iż są one intensywniejsze w ciągu weekendu pozwala zrobić średnio co drugi weekend wolny.

*Pod warunkiem zebrania się pełnej grupy.

Jakie są terminy spotkań?

I SEMESTR
1. 14.10