Katarzyna Godzisz

? Wieliczka, Kraków
Założycielka i dyrektor Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie, a także szkoły wokalnej Vocal Studio w Dębicy i w Wieliczce. Jako pedagog szkoli nie tylko wokalistów, ale także nauczycieli śpiewu. Opiekuje się również głosami gwiazd polskiej sceny. Pomysłodawca wielu przedsięwzięć artystycznych, reżyser wielu koncertów, współtwórca musicalu „Cudowne Marzenia”, organizator obozów i międzynarodowych warsztatów wokalnych.
Od kilku lat współpracuje z jednym z najpopularniejszych polskich kanałów dla dzieci – Bajubaju TV jako wokalistka, a także autorka piosenek dla dzieci. W 2017 roku ukazała się także jej autorska płyta ” Balans”. Koncertuje, komponuje, jest także autorką tekstów, producentem spotów radiowych, udziela głosu jako wokalistka sesyjna. Zdobywczyni złotej płyty.