Produkcja muzyczna - tworzenie utworów

PRODUKCJA MUZYCZNA, przygotowanie autorskich utworów i teledysków

Marzysz o swojej piosence? Masz tekst lub pomysł na muzykę? Pragniesz zaistnieć jako artysta lub powiększyć swój dorobek? Pomożemy Ci w przygotowaniu profesjonalnej produkcji muzycznej, w produkcji teledysku , a także w promocji w mediach.

 

Nie musisz być autorem swojej piosenki, gdyż możemy w całości przygotować ją dla Ciebie. Nasz zespół tworzą doświadczeni songwriterzy poruszający się w różnych stylach muzycznych. Napiszemy tekst według Twojej sugestii lub sami zaproponujemy tematykę. W niektórych przypadkach możemy także napisać muzykę do Twojego tekstu lub skorzystać z Twojego pomysłu na muzykę.

Na początek prosimy o przygotowanie inspiracji, określenie stylistyki, tematyki. Im więcej wskazówek otrzymamy od Ciebie tym łatwiej będzie nam spełnić Twoje oczekiwania. Po wstępnych ustaleniach otrzymasz od nas pierwszą wersję utworu do nauki. Na tym etapie możesz zgłaszać poprawki, sugerować zmiany. Następnie zapraszamy Cię do Krakowa na nagrania wokalu. W ostatnim etapie dopracowujemy i rozbudowujemy aranż, dogrywamy chórki jeśli jest taka potrzeba, robimy mix i mastering utworu. Otrzymujesz utwór gotowy do publikacji.

Koszt przygotowania piosenki zależy od wielu czynników - od stylistyki, rodzaju piosenki - czyli innymi słowy od ilości pracy jaką będziemy musieli w nią włożyć i ilości osób jaką będziemy musieli zaangażować. Jest to minimum 2800zł. Dlatego najlepiej do nas napisać, opisać swoje oczekiwania i wtedy będziemy mogli przygotować ofertę cenową. Po jej zaakceptowaniu ustalamy dogodną dla Ciebie formę płatności (także raty) i podpisujemy umowę.

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednią firmę, która zrealizuje teledysk mieszczący się w Twoim budżecie. Tutaj rozbieżność cenowa jest jeszcze większa.

Tak, możemy zająć się także promocją Twojej piosenki.

Propocja obejmuje:

- Stworzenie i realizację planu ramowego i czasowego kampanii promocyjnej (social media, media marketing etc.)

- konsultację i tworzenie treści postów – social media

-tworzenie not prasowych oraz tzw. press packa

- wysyłkę informacji do mediów (portale muzyczne, kulturalne, lifestylowe, stacje radiowe, kanały YT, programy TV etc.)

- kontakt z mediami przez cały okres trwania promocji

- konsultacje dotyczące działań przez cały okres trwania kampanii

Czas trwania kampanii promocyjnej: 40-50 dni

Koszt kampanii - 1000zł