Wokal


Sonia Lachowolska Sonia Lachowolska | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Współzałożycielka, Dyrektor programowy i artystyczny Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej. Doświadczony pedagog wokalny, specjalistka w dziedzinie emisji głosu i Stylistyk wokalnych prekursorka i propagatorka techniki MIX w Polsce, ceniona zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami.
Muzyk, wokalistka i choreograf, ale również lingwistka, filolog, tłumacz przysięgły oraz wieloletni wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczona nauczycielka jogi, twórczyni metody Joga dla wokalistów łączącej w sobie nie tylko tajniki jogi, ale również techniki oddychania i pracy z ciałem pomocne w kształtowaniu prawidłowej emisji głosu. Specjalizuje się także w rehabilitacji głosu.
Prezes oraz szefowa Rady Mentorskiej stowarzyszenia Natural Voice Perfection NVP. Konsultant Opery Krakowskiej. Współpracuje z Akademią Teatralną w Białymstoku oraz Akademią Muzyczną w Krakowie. Zapraszana na warsztaty wokalne prowadzone przez teatry i akademie muzyczne oraz inne instytucje muzyczne w Polsce i za granicą. Coach wokalny czołowych artystów m. in. Natalii Niemen, Golec u Orkiestra. Jej opiece powierza swój głos sam Kevin Mahogany.


Katarzyna Godzisz Katarzyna Godzisz | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Współzałożycielka, Dyrektor zarządzający i artystyczny Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, wiceprezes i współzałożycielka stowarzyszenia Natural Voice Perfection. Prowadzi własną szkołę śpiewu Vocal Studio w Dębicy www.vocalstudio.pl. Pomysłodawca i organizator wielu przedsięwzięć artystycznych - dyrektor festiwalu "Dębica Open Festival", reżyser wielu koncertów, współtwórca musicalu "Cudowne Marzenia", organizator licznych warsztatów wokalnych, obozów artystycznych Vocal Holiday Program oraz Tylko Muzyka, warsztatów wokalnych "Mix Technique", warsztatów trenerskich dla nauczycieli śpiewu. Jako pedagog współpracuje z wokalistami z całej Polski, szkoli nauczycieli śpiewu a także opiekuje się głosami gwiazd polskiej sceny. Aktywna także artystycznie-koncertuje, komponuje, jest także autorką tekstów, producentem spotów radiowych, udziela głosu jako wokalistka sesyjna. Współpracowała m. in. z takimi jazzmanami jak John C. Marshall czy Gregory Gaynair. W najbliższym czasie ukaże się jej autorska płyta.


Danuta Sendecka Danuta Sendecka | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pedagog, wokalistka. Konsultant muzyczny Teatru im. S. Wyspiańskiego w Katowicach. Brała udział w cyklicznych programach TV Kazimierza Kutza „Wesoło czyli Smutno”, wielu spektaklach muzycznych. Specjalizuje się w wielu stylistykach. Nagrała wiele partii solowych w ścieżkach dźwiękowych do filmów. Pracowała jako pedagog na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, a także w Instytucie Jazzu PWSZ w Nysie. Wykładowca Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej. Jurorka konkursów wokalnych. Jej wychowankowie to laureaci Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu, artyści estradowi, aktorzy Teatrów Muzycznych i finaliści programów TV. Prowadzi własne Studio Piosenki w Katowicach.Barbara Broda-Malon Barbara Broda-Malon | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wokalistka, aktorka, certyfikowany pedagog wokalny NVP, lektor. Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach, wykładowca Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej. Ekspert wokalny w programie muzycznym Super Dzieciak (2015 r.) w telewizji POLSAT. Laureatka 10-ciu Ogólnopolskich Nagród na najważniejszych festiwalach piosenki poetyckiej i aktorskiej. W swoim dorobku artystycznym ma również kilka ról teatralnych. Zasiada również w jury różnych konkursów wokalnych czy przeglądów teatralnych. Obecnie wraz z zespołem koncertuje z 6-ma recitalami piosenki aktorskiej, poetyckiej, filmowej, rockowej i musicalowej. Właścicielka Pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu „VoicePless” (www.voicepless.pl). Uczy również w Tychach - "Wokaliści-Tychy". Jej uczniowie zdobywają nagrody na najważniejszych festiwalach w Polsce, jak również odnoszą sukcesy w programach telewizyjnych, takich jak: „Szansa na Sukces”, ”X Factor” czy The Voice of Poland”. Prowadzi na terenie całego kraju warsztaty wokalne oraz warsztaty z zakresu prawidłowej emisji i higieny głosu mówionego, przeznaczone dla osób pracujących głosem. Współpracuje również z firmami lektorskimi oraz telewizjami gdzie podkłada swój głos m.in. do reklam.


Lilia Kowalska Lilia Kowalska | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wokalistka, autorka piosenek, wykładowca w IEM na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyła wokalistykę na Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz Wychowanie Muzyczne na Akademii Świętokrzyskiej. Obecnie prowadzi działalność pedagogiczną m.in. jako wykładowca w Instytucie Edukacji Muzycznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jest także członkiem Rady Mentorskiej stowarzyszenia Natural Voice Perfection. Brała udział w wielu wydarzeniach i produkcjach telewizyjnych m.in. z Velvet, Andrzejem Piasecznym i Margaret; wokalistka sesyjna i estradowa, autorka piosenek.Izabela Mytnik Izabela Mytnik | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wokalistka, akordeonistka, menadżer kultury, pedagog, autorka tekstów i muzyki. Członek stowarzyszenia Natural Voice Perfection. Obecnie pracuje nad solową płytą. W 2012 roku wzięła udział w telewizyjnym talent show X Factor, zakwalifikowała się do grupy Kuby Wojewódzkiego do domów jurorskich. Absolwentka tarnowskich szkół muzycznych. Od 2008 roku magister sztuki na UŚ w Katowicach, w 2010 roku ukończyła podyplomowe studia na Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku menadżer kultury. We wrześniu 2014 roku uzyskała kwalifikacje w zakresie zarządzania oświatą. Założycielka grupy wokalnej „Niwa” przy GOK w Gródku nad Dunajcem.


Ewelina Mech Ewelina Mech | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wokalistka, pedagog wokalny, autorka tekstów, absolwentka Studium Piosenkarskiego w Poznaniu, zwieńczonego tytułem "aktor scen muzycznych". Czynnie uczestniczy w wielu projektach muzycznych, pracuje nad repertuarem autorskim. Doświadczenie sceniczne zdobywała między innymi pracując w ruchomych produkcjach musicalowych "Weber Gala" i "Musical Starlight" pokazywanych na terenie Europy środkowej i Skandynawii. Prowadzi własne studio wokalne.
Fortepian


Marcin Maziarz Marcin Maziarz | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Tarnobrzegu w klasie fortepianu i wiolonczeli oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli w klasie wiolonczeli, a także Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie fortepianu. Muzyk, instrumentalista, aranżer i kompozytor, reżyser koncertów, pedagog. Współpracował z takimi zespołami jak Ziyo (trasa koncertowa promująca płytę PUZZLE, nagrania live w ESKA ROCK), Muffin, Kakadu, Stan d’Art i wiele innych, z którymi zagrał kilkaset koncertów. Muzyk sesyjny. Laureat nagrody Stowarzyszenia Autorów Zaiks na ogólnopolskim przeglądzie młodych kompozytorów, laureat Międzynarodowego Festiwalu Carpathia wraz z zespołem Kakadu. Jego uczniowie występują na międzynarodowych i ogólnopolskich festiwalach. Obecnie wykładowca na Wydziale Artystycznym (klasa fortepianu) UMCS w Lublinie.


Paweł Harańczyk Paweł Harańczyk | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pianista, kompozytor, aranżer, akompaniator. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Obecnie student na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej w Akademii Muzycznej w Katowicach. Pobierał lekcje u najlepszych pianistów Polski w sferze muzyki jazzowej, rozrywkowej i klasycznej tj: Wojciech Niedziela, Piotr Wyleżoł, Wojciech Świtała, Mirosław Herbowski, Piotr Grodecki, Elżbieta Hoffman. W roku 2000 zdobywca głównej nagrody Grand Prix w III Małopolskim Konkursie Pianistycznym Im. Ignacego Jana Paderewskiego Tarnów - Kąśna Dolna. Współpracował z takimi artystami jak: Kevin Mahogeny, Junior Robinson, Harriet Lewis, Mieczysław Szcześniak, Janusz Szrom, Ewa Uryga, Ryszard Rynkowski, Ania Wyszkoni, Renata Przemyk. Kompozytor muzyki teatralnej. Od dwóch lat związany z Teatrem Nowym w Krakowie, w którym komponuje, aranżuje i wykonuje muzykę na żywo do spektakli teatralnych. Współpracował również z Teatrem Nowym w Łodzi, Teatrem Ludowym w Krakowie.


Marketing


Tomasz GodziszTomasz Godzisz | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Menadżer, przedsiębiorca. Absolwent szkoły muzycznej w klasie fortepianu oraz kierunku Zarządzanie w Wyższej Szkole Biznesu - NLU w Nowym Sączu. Były lider kilku zespołów muzycznych. Reżyser, autor scenariusza i muzyki musicalu "Cudowne Marzenia", zarządzający zespołem ponad 100 osób. Założyciel regionalnej stacji radiowej, wydawca magazynu Dębica City Magazine. Producent koncertów oraz organizator eventów(największy dla 10 tysięcy osób) z udziałem najpopularniejszych grup muzycznych w Polsce. Były dyrektor marketingu w dużej firmie FMCG/retail, partner w agencji reklamowej. Dyrektor wydawniczy luksusowego magazynu "High Living Magazine" oraz współtwórca Broadway Musical School - sieci szkół musicalowych. Jest także trenerem specjalizującym się w obszarze miediów, marketingu oraz zarządzania (m. in. prestiżowy program "Przyjaciele sukcesu" organizowanym przez Microsoft) .


Ruch sceniczny i taniec


Aneta Tucznio-Worwa Aneta Tucznio-Worwa | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyplomowany instruktor tańca – dyplom sygnowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Centrum Kultury. Laureatka 1 miejsca w turnieju tańca towarzyskiego o puchar prof. Wieczystego - kat. Hobby, Organizator i choreograf wielu koncertów artystycznych (m.in. Dzień Kultury Wschodnio - Słowiańskiej, „Love Cafe” i „Jazz Cafe” WSB-NLU w Nowym Sączu).Organizatorka różnorodnych warsztatów tanecznych. Tancerka i wokalistka musicalu „Cudowne Marzenia”, a także choreograf jego drugiej edycji. Uczestniczka warsztatów dla zawodowych instruktorów tańca. Absolwentka Stowarzyszenia Sztuki i edukacji artystycznej w Krakowie, Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Ukończyła Szkołę Muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu oraz w klasie wokalistyki. Od kilku lat współpracuje z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Sztu­ki Wokalnej Natural Voice Perfection. Jest założycielką i właścicielką Studio tańca SO BEAT w Nowym Sączu.(www.sobeat.pl)


Aktorstwo


Katarzyna Chlebny Katarzyna Chlebny | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Absolwentka Wydziału Aktorskiego, specjalizacji Wokalno-estradowej PWST w Krakowie. Aktorka , wokalistka, parodystka. Od lat związana z Teatrem Nowym w Krakowie i kabaretem muzyczno- literackim – Grupa Rafała Kmity. Swoje doświadczenie sceniczne zdobywała na scenach Teatru Stu w Krakowie, Teatru Żeromskiego w Kielcach, Teatru Rozrywki w Chorzowie, Teatru Muzycznego w Łodzi, Teatru Groteska w Krakowie. Ma za sobą kilkaset występów na scenach teatralnych w Polsce i zagranicą, w tym wiele koncertów dla kilkutysięcznej publiczności na wielkich scenach festiwalowych. Jej autorski spektakl – monodram muzyczny o dzieciobójstwie Macabra Dolorosa - wystawiany na polskich i międzynarodowych festiwalach odsłonił jej możliwości jako aktorki dramatycznej i wokalistki. Spełnia się także w rolach komediowych, charakterystycznych. Poza teatrem występuje w programach telewizyjnych, filmach, serialach, teledyskach, produkcjach komercyjnych, użycza głosu jako lektor , występuje jako konferansjer, prowadzi warsztaty teatralne i improwizacyjne. Jej ulubioną zabawą aktorską jest parodia - mówiona i śpiewana.