Zajęcia w Niepublicznej Szkole Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie prowadzone są wyłącznie w systemie niestacjonarnym (zaocznym). Program nauczania realizowany jest w ciągu trzech lat, czyli sześciu semestrów. W każdym semestrze odbędzie się 10 zjazdów, czyli średnio 2 w ciągu miesiąca. Rok szkolny trwa od września do czerwca.

Osoby pragnące podjąć naukę w instytucie muszą mieć ukończone 17 lat i posiadać świadectwo ukończenia szkoły średniej. Ponadto przystępują do egzaminów wstępnych, w czasie których oceniane są ich uzdolnienia i umiejętności wokalno-muzyczne.PRZEBIEG PROCESU REKRUTACJI

1. Zapisy
Kandydaci przesyłają formularz zgłoszeniowy (do pobrania na dole strony) wraz ze zdjęciem legitymacyjnym do dnia 23 czerwca i kopią świadectwa ukończenia szkoły średniej.  W wyjątkowych okolicznościach dokumenty mogą zostać przyjęte w późniejszym terminie. Przypadki takie rozpatrywane są indywidualnie. Dodatkowo należy uiścić opłatę egzaminacyjną w wysokości 100 zł.

Dokumenty należy przesłać na adres:
Natural Voice Perfection Institute
ul. Krzywy Zaułek 6/8
30-123 Kraków

lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (preferowana droga mailowa).

O dopuszczeniu i szczegółach dotyczących egzaminów kandydaci zostaną powiadomieni drogą elektroniczną na adres podany w formularzu.

- pobierz formularz2. Egzaminy
Egzaminy wstępne dla kandydatów na pierwszy rok w roku szkolnym 2017/2018 odbędą się 8 września 2017 r.

Obejmują one:
1. Wykonanie piosenki w języku polskim
2. Wykonanie drugiej dowolnej piosenki
3. Egzamin z zakresu kształcenia słuchu
4. Rozmowę kwalifikacyjną.

Zaleca się wybór piosenek o zróżnicowanej stylistce.


3. Wyniki
Wyniki egzaminów znane będą na trzeci dzień po egzaminie (poniedziałek). Każdy kandydat zostanie o nich powiadomiony drogą elektroniczną na adres e-mailowy wskazany w formularzu.


4. Nauka w Instytucie
Osoby, które znalazły się na liście przyjętych zobowiązane są do uiszczenia opłaty wpisowej w wysokości 400 zł do 15 września na konto:
72 1750 0012 0000 0000 3614 1492, wpisując w tytule: imię nazwisko, wpisowe, deklarując tym samym chęć podjęcia nauki w instytucie w roku szkolnym 2017/2018.

Koszt nauki za semestr:
3750 zł (płatne w 5 ratach po 750 zł)

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem 606 26 76 34 oraz pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..