Natural Voice Perfection Institute powstał w Krakowie z inicjatywy Katarzyny Godzisz i Sonii Lachowolskiej, założycielek Natural Voice Perfection. Stanowi idealne miejsce na opanowanie wszystkich tajników współczesnej wokalistyki. To miejsce magiczne i artystyczne w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Tworzą go najlepsza, międzynarodowa, renomowana kadra. To pedagodzy, posiadający międzynarodowe certyfikaty o ogromnym doświadczeniu artystycznym i pedagogicznym.

Celem naszego Instytutu jest ustawiczne dążenie do doskonałości artystycznej przy równoczesnym wprowadzaniu najnowszej metodologii opartej na badaniach naukowych, prezentowanych między innymi na corocznych Konferencjach Natural Voice Perfection, „Naukowcy - Artystom”.

Chcemy także kształcić młodych wokalistów ucząc nie tylko technik i interpretacji wokalnej, ale nade wszystko wiary w siebie, motywacji do podejmowania wyzwań i realizowania własnych, niezwykłych pomysłów artystycznych.

Zaangażowanie, fachowość i entuzjazm kadry są gwarantem wszechstronnego wykształcenia wokalnego, rozwoju kreatywności młodych artystów i dużych szans na pracę w kraju i za granicą.

Program, który zamierzamy realizować został już w znacznej mierze sprawdzony na letnich szkoleniach w ramach „Vocal Holiday Program”, gdzie po dziesięciodniowym szkoleniu młodzi artyści przyznawali, iż w tak krótkim czasie, dzięki programowi zajęć, zdołali nauczyć się więcej niż podczas całego roku pracy.

Naszą ambicją jest rozwijanie indywidualnej kreatywności każdego artysty w taki sposób, by umiejętności wyniesione ze studiów w Instytucie stały się gwarantem sukcesu!