VIII edycja obozu artystycznego Vocal Holiday Program w nowym wydaniu!

Chcesz zaistnieć muzycznie ze swym głosem i sprawdzić swoje możliwości wokalne? Chcesz rozwinąć swój warsztat i zyskać mnóstwo dodatkowych umiejętności tj jak poruszać się na scenie, jak złapać kontakt i komunikację z widzem, by być interesującym dla słuchaczy, jak dobrać repertuar i skutecznie przekazać tekst i emocje na scenie lub usystematyzować wiedzę, którą już posiadasz? Ciekawy jesteś jak wygląda pisanie piosenek od kuchni? Chciałbyś spróbować napisać swoją piosenkę? Chciałbyś dowiedzieć się jak w profesjonalny sposób ja zarejestrować i jak przygotować się do takich nagrań? Jeżeli tak to ten obóz jest dla Ciebie !
10 dni wypełnione niezwykle intensywną i owocną pracą pod okiem kadry Natural Voice Perfection Instiute. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów z ogromnym doświadczeniem, będących zarazem aktywnymi artystami. Czekają na Ciebie wyjątkowa atmosfera oraz indywidualne podejście.

Nad Waszym warsztatem czuwać będzie wyjątkowa kadra:
- Katarzyna Godzisz - założycielka, Dyrektor zarządzający i artystyczny Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. Pomysłodawca i organizator wielu przedsięwzięć artystycznych, reżyser wielu koncertów, współtwórca musicalu "Cudowne Marzenia", obozów, warsztatów wokalnych, warsztatów trenerskich dla nauczycieli śpiewu. Jako pedagog szkoli nauczycieli śpiewu a także opiekuje się głosami gwiazd polskiej sceny. Aktywna także artystycznie-koncertuje, komponuje, jest także autorką tekstów, producentem spotów radiowych, udziela głosu jako wokalistka sesyjna. W 2017 roku ukazała się jej autorska płyta " Balans".

- Jnr Robinson - światowej sławy, wybitny brytyjski wokalista o niespotykanym talencie i możliwościach głosowych. Nagradzany prestiżowymi odznaczeniami m.in. „Best male vocalist of the year” w kategorii gospel. Pojawiał się w telewizyjnych i radiowych show jak również w musicalach obok uznanych artystów. Jest wokalistą, trenerem wokalnym i dyrygentem chórów gospel współpracującym z setkami artystów na świecie!

- Aneta Tucznio-Worwa - Dyplomowany instruktor tańca. Laureatka 1 miejsca w turnieju tańca towarzyskiego o puchar prof. Wieczystego. Organizator i choreograf wielu koncertów artystycznych (m.in. „Love Cafe” i „Jazz Cafe” WSB-NLU w Nowym Sączu). Tancerka i wokalistka musicalu „Cudowne Marzenia”, a także choreograf jego drugiej edycji. Uczestniczka warsztatów dla zawodowych instruktorów tańca. Jest założycielką i właścicielką Studio tańca SO BEAT w Nowym Sączu.

- Tomasz "Webster" Świder - producent muzyczny, raper, autor tekstów, aranżer, właściciel studia nagrań "Zion" działającego w Krakowie od 2006 r. Związany z krakowską sceną muzyczną, skomponował i wyprodukował kilkadziesiąt albumów. Zdobywca platynowej płyty i trzech złotych. Współpracował m.in. z grupami takimi jak: Drużyna mistrzów, Aicha i Asteya, Pudelsi, Firma, Jahbestin, Gutek, Grubson, Bosski Roman, Artur Malik, Chłopcy z placu Broni, Piotr Czerwiński.

Z Twoim talentem i naszą wiedzą wydobędziemy z Ciebie co najlepsze! Popracujemy nad Twoją techniką wokalną, prezencją sceniczną, świadomością ciała. Wzbogacimy Twoją świadomość muzyczną o nowe dźwięki i współbrzmienia harmoniczne. Pomożemy Ci zdobyć doświadczenie studyjne, nauczymy jak nagrywać, by uzyskać maksymalny efekt, pokażemy jak wygląda praca w studiu od strony produkcyjnej. Zainspirujemy Cię także do pracy twórczej.

Śmiało, możesz powierzyć nam swój głos! Po co ryzykować, wybierz sprawdzony obóz, który cieszy się dużym powodzeniem od lat.

Obóz odbędzie się w dniach 10-19 sierpnia 2018 r. w Jarosławcu.

Wiek: od 14 lat

Zapewniamy:

- zakwaterowanie w domkach z łazienką ( wc, umywalka, natrysk), łóżkami, szafą, stołem, krzesłami, szafkami i tv (9 noclegów) w ośrodku oddalonym 150 m od morza !

- sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć

- studio nagraniowe i możliwość zarejestrowania swojej piosenki

- wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek dziennie)

- 24h opiekę pedagogiczną i medyczną

- obsługę fotograficzną

- ubezpieczenie

- fantastyczne i niezapomniane chwile :)

Dojazd we własnym zakresie – postaramy się skontaktować ze sobą osoby z tych samych miast.