Aby zgłosić się na obóz należy zarezerwować miejsce drogą mailową wysyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W mailu prosimy także o przesłanie poniższych informacji:

Imię i nazwisko

Wiek

Adres zamieszkania

Pesel dziecka (potrzebny do ubezpieczenia)

Telefon kontaktowy

Cena: 1899 zł

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na dwie raty:

I rata – 1000 zł płatna w ciągu 7 dni od złożenia rezerwacji

II rata – 899 zł płatna do 10 czerwca

Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest uiszczenie zadatku w wysokości 1000 zł na konto:

Ul. Krupnicza 38

W tytule przelewu proszę wpisać: Imię i Nazwisko – Obóz Artystyczny.

oraz przesłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej, regulaminu i zgody na przetwarzanie danych osobowych (dokumenty wyślemy w mailu potwierdzającym zgłoszenie) na adres:

Ul. Raczyńskich 47

39-200 Dębica

Szczegółowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 503 085 711

Koszty rezygnacji z obozu:

– do 30 dni przed rozpoczęciem obozu zadatek zwracamy w całości

– przy rezygnacji krótszej niż 30 dni od rozpoczęcia obozu, opłata nie jest zwracana

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenie się oraz uiszczenie opłaty za obóz jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.