W PROGRAMIE OBOZU:

- codziennie 4 godzinne grupowe zajęcia artystyczne (podział na grupy wiekowe):

·         Zajęcia wokalne

Poprawa emisji głosu, świadomości głosu i dźwięku, rozwój słuchu harmonicznego – śpiewanie na głosy, poprawa dykcji, wymowy, poprawa brzmienia głosu, rozwój świadomości muzycznej, słuchu muzycznego oraz poczucia rytmu, rozwój w zakresie interpretacji piosenki.

·         Zajęcia taneczne

Zajęcia ogólnorozwojowe, taneczne, poprawa koordynacji, kondycji, świadomości ruchu i ciała, praca nad impulsem w ciele, techniką ruchu, wzmocnieniem ciała, układy choreograficzne w grupie, a także improwizacja taneczna.

·         Zajęcia aktorskie

Kształtowanie świadomości scenicznej, etiudy sceniczne, dykcja, interpretacja tekstu, praca z emocjami. Zajęcia także wspomagają poprawę samooceny, budują poczucie wartości i pewność siebie.

Oprócz tego dodatkowe atrakcje:

-wycieczki do Zakopanego, zwiedzanie Zakopanego

-wyjazd kolejką na Kasprowy Wierch,

-wyjście do Aqua Parku,

-ognisko z pieczeniem kiełbasek,

-pokaz przygotowanego programu dla rodziców.

Zajęcia poprowadzi kadra Natural Voice Perfection Institute w Krakowie i Szkoły Musicalowej ShowTime.