Katarzyna Godzisz
Założycielka i dyrektor Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie, a także szkoły wokalnej Vocal Studio w Dębicy i w Wieliczce. Jako pedagog szkoli nie tylko wokalistów, ale także nauczycieli śpiewu. Opiekuje się również głosami gwiazd polskiej sceny. Pomysłodawca wielu przedsięwzięć artystycznych, reżyser wielu koncertów, współtwórca musicalu "Cudowne Marzenia", organizator obozów i międzynarodowych warsztatów wokalnych.
Od kilku lat współpracuje z jednym z najpopularniejszych polskich kanałów dla dzieci – Bajubaju TV jako wokalistka, a także autorka piosenek dla dzieci. W 2017 roku ukazała się także jej autorska płyta " Balans". Koncertuje, komponuje, jest także autorką tekstów, producentem spotów radiowych, udziela głosu jako wokalistka sesyjna. Zdobywczyni złotej płyty.

Aneta Tucznio-Worwa Aneta Tucznio-Worwa
Dyplomowany instruktor tańca – dyplom sygnowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Centrum Kultury. Laureatka 1 miejsca w turnieju tańca towarzyskiego o puchar prof. Wieczystego - kat. Hobby, Organizator i choreograf wielu koncertów artystycznych (m.in. Dzień Kultury Wschodnio - Słowiańskiej, „Love Cafe” i „Jazz Cafe” WSB-NLU w Nowym Sączu).Organizatorka różnorodnych warsztatów tanecznych. Tancerka i wokalistka musicalu „Cudowne Marzenia”, a także choreograf jego drugiej edycji. Uczestniczka warsztatów dla zawodowych instruktorów tańca. Absolwentka Stowarzyszenia Sztuki i edukacji artystycznej w Krakowie, Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Ukończyła Szkołę Muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu oraz w klasie wokalistyki. Od kilku lat współpracuje z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Sztu­ki Wokalnej Natural Voice Perfection. Jest założycielką i właścicielką Studio tańca SO BEAT w Nowym Sączu.(www.sobeat.pl)

Katarzyna Szybisty Katarzyna Szybisty
Śpiewająca aktorka, reżyser,scenarzysta, absolwent szkoły artystyczno-teatralnej im.S.I.Witkiewicza w Krakowie. Pierwsze kroki artystyczne na deskach „Sceny i...”, najpierw pod czujnym okiem Stanisława Dębskiego „Kwadrat który się śmieje”, następnie Ewy Różańskiej „Ecce Homo”. Współpraca z Teatrem Studio i Teatrem Cracovia spektakle „ Kot w Butach”, „ Jaś i Małgosia” Pomysłodawczyni i założycielka „StudioYapa”. Od wielu lat instruktor teatralny,wokalny związany z Regionalnym Ośrodkiem Kultury Doliny Karpia w Zatorze, Centrum promocji i Kultury w Brzeźnicy, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, Ośrodkiem Kultury Gminy Tomice. Trener międzynarodowego programu Dastination Imagination.