Wybitny amerykański wokalista gościć będzie 2 lutego na scenie Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Amerykańskiemu wokaliście towarzyszyć będzie zespół w składzie:

Natural Voice Perfection Institute zaprasza na warsztaty wokalne z Kevinem Mahogany - wybitnym muzykiem, jednym z najlepszych głosów w historii muzyki, a przy tym doświadczonym nauczycielem, który podzieli się swoją wiedzą z uczestnikami organizowanych przez nas warsztatów. To już kolejna z wielu wizyt Kevina Mahogany nad Wisłą!

Drodzy Spóźnialscy :)
Ruszyła dodatkowa rekrutacja do Natural Voice Perfection Institute.

Egzaminy wstępne odbędą się 19 września. Po resztę informacji zapraszamy do zakładki rekrutacja

Zostało już niedużo czasu, spieczcie się więc i do zobaczenia!

Natural Voice Perfection Institute zaprasza na niezwykłe warszataty - improwizacja w piosence. Warsztaty poprowadzi Jnr Robinson – światowej sławy, wybitny brytyjski wokalista o niespotykanym talencie i możliwościach głosowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Dębica Open Festival!

Dębica Open Festival 2016 będzie miał formę dwudniową i odbędzie się w dniach 4 i 5 czerwca. Więcej informacji oraz dokumenty do pobrania dla uczestników znajdziecie na stronie festiwalu