Już wkrótce więcej szczegółow !

Intensywny weekend z warsztatami DoctorVox Voice Therapy dobiegł końca. To był wspaniały czas!

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w Krakowie - Warsztaty DoctorVox Voice Therapy na różnych poziomach zaawansowania - prowadzący Dr. Ilter Denizoglu !

Rusza dodatkowa rekrutacja do Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie na rok szkolny 2019/2020 oraz 2 letni Masterclass, specjalność: wokalno-aktorska! Jeśli kochasz śpiewać i chcesz zrobić coś dla siebie dołącz do nas już teraz !

Kolejna edycja obozu Tylko Muzyka już za nami !

Ogromna dawka wiedzy z zakresu muzyki, mnóstwo wrażeń, ogrom inspiracji i przede wszystkim dobry humor towarzyszyły nam przed 10 dni !

Każdy dzień wypełniony był po brzegi atrakcjami. Odwiedziliśmy Leśny Park Niespodzianek, basen, centrum Wisły. W planie znalazły się także kurs samoobrony spontaniczne karaoke, koncert na tarasie i całe mnóstwo innych atrakcji. Nie mogło obejść się bez ogniska z pieczeniem kiełbasek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom i całej Kadrze za wspaniale spędzony czas. Zapraszamy za rok !