Mamy zaszczyt i przyjemność po raz ósmy organizować w Dębicy festiwal dla wokalistów „DĘBICA OPEN FESTIVAL”. Tegoroczna edycja odbędzie się 10-11 czerwca w Domu Kultury "Śnieżka" w Dębicy.

Wszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie! W tym roku jesteśmy do Państwa dyspozycji 23 kwietnia 2017 r. w godzinach od 9:00 do 19:30. Wydarzenie odbędzie w budynku szkoły przy ul. Basztowej 8 w Krakowie.

Wybitny amerykański wokalista gościć będzie 2 lutego na scenie Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Amerykańskiemu wokaliście towarzyszyć będzie zespół w składzie:

Natural Voice Perfection Institute zaprasza na warsztaty wokalne z Kevinem Mahogany - wybitnym muzykiem, jednym z najlepszych głosów w historii muzyki, a przy tym doświadczonym nauczycielem, który podzieli się swoją wiedzą z uczestnikami organizowanych przez nas warsztatów. To już kolejna z wielu wizyt Kevina Mahogany nad Wisłą!

Drodzy Spóźnialscy :)
Ruszyła dodatkowa rekrutacja do Natural Voice Perfection Institute.

Egzaminy wstępne odbędą się 19 września. Po resztę informacji zapraszamy do zakładki rekrutacja

Zostało już niedużo czasu, spieczcie się więc i do zobaczenia!