Serdecznie zapraszamy na rekrutację dodatkową II stopnia uzupełniającego Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Insitute – Masterclass.

Rusza dodatkowa rekrutacja do Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie na rok szkolny 2017/2018, specjalność: wokalno-aktorska.

Serdecznie zapraszamy na II stopień uzupełniający Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Insitute – Masterclass. Rekrutacja na rok 2017/2018 już rusza!

Mamy zaszczyt i przyjemność po raz ósmy organizować w Dębicy festiwal dla wokalistów „DĘBICA OPEN FESTIVAL”. Tegoroczna edycja odbędzie się 10-11 czerwca w Domu Kultury "Śnieżka" w Dębicy.

Wszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie! W tym roku jesteśmy do Państwa dyspozycji 23 kwietnia 2017 r. w godzinach od 9:00 do 19:30. Wydarzenie odbędzie w budynku szkoły przy ul. Basztowej 8 w Krakowie.